Facebook Google plus YouTube Instagram Moodle

Centrum ETS

PODKARPACKA SZKOŁA PRZĘDSIĘBIORCZOŚCI

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne ETS  

 

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

O ETS (Educational Testing Service)

 

ets_logo Educational Testing Service to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

 

W ośrodku egzaminacyjnym Podkarpackiej Szkoły Przedsiębiorczości w Sanoku możecie Państwo:

 

  • zarejestrować się na egzamin TOEIC®, TFI™, TOEIC® Bridge lub WiDaF
  • przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOEIC®, TOEIC® Bridge i TOEFL® jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI™) oraz niemieckiego (WiDaF)
  • zarejestrować się na egzamin TOEFL®, bez konieczności płacenia kartą kredytową, płacąc gotówką lub przelewem z złotych polskich
  • zdać egzamin TOEIC® w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC® i TOEFL®
  • przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) – pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu.

 

Dowiedz się więcej o egzaminach:

 

 

Informacje i zgłoszenia

Podkarpacka Szkoła Przedsiębiorczości
ul. Piłsudskiego 8, 38-500 Sanok
tel. 13 46 45 400, 606987395

Informacje dodatkowe

 

www.etseurope.org

corporate_mission
www.toeic.eu

toeic_mission
www.toefl.eu

toefl_mission
www.tfi-europe.com

tfi_mission

 

Pliki do pobrania z informacjami o egzaminach